• איתור סניף
  • WhatsApp

טרנדים וחידושים

לכל אחד מאיתנו יש את הסטייל שגורם להרגיש בבית. עולם העיצוב הוא דינאמי, טרנדי וחדשני. תמיד יש לוק חדש שיכול לשנות את כל מה שחשבתם על מראה מסוים. רוצים לגלות עוד? בואו לקרוא על הטרנדים והחידושים בעולם עיצוב הבית.
 

FABRICA

אחד הטרנדים הבולטים והמעניינים הוא השילוב של הטקסטיל בעולם הריצופים והחיפויים, אשר באים לידי ביטוי בבדים, ציורים, תבליטים ואלמנטים נוספים מאופנת הטקסטיל.
אומנות וציור בשילוב מלאכת יד וטכנולוגיה חדישה משלבים כוחות ומייצרים ערך חדש- אריחי "בד", צבועים וגראפיים הם המייצגים שילוב זה. בנוסף, מתחזקת מגמת דמויי הבד, ונוצרים משחקים חדשים בעזרת חיתוכים ובשילוב טקסטילי. כל אלו מעניקים לחלל אווירה חמה וביתית, לצד אופנתיות ועניין.

סדרת PLAY של המותג ABK

 

INFINITY

חיקוי מחצבי הטבע ממשיך להוביל ולהשתכלל. המגמה מתרחבת לאבן ושיש מסוגים שונים: דמויי שיש במגוון מידות וצורות, מקטן ועד עצום. הטרצו חוזר בגדלים ובאיכויות לא סטנדרטיות. אפקטים תלת ממדיים נוצרים על ידי חיבור סוגי שיש שונים ועוד.
עד עתה בלטו הטונים הלבנים, השנה ניתנת במה לשיש על כל מניפת גווניו. ניתן למצוא את טרנד האבן לא רק בריצופים, גם באלמנטים של חדרי האמבטיה כגון כיורים, אסלות ואמבטיות. כל האלמנטים בשפה הזו מעניקים לחלל לוק יוקרתי ואלגנטי.

סדרת INFINITO 2.0 של המותג Fondovalle

 

WOOD

מגמת העץ חוזרת בגדול ומתחדשת. בין הסגנונות בטרנד הזה ניתן למצוא: טקסטורות עץ בחיתוכים שונים. צבעים וסוגי עץ מגוונים. צורות גאומטריות לא מוגדרות ועוד רבים ומעניינים.

העץ ממשיך להופיע במראה גולמי ומסורתי אשר מעניק לבית תחושה חמימה וטבעית, לצד יוקרתיות ואלגנטיות. האריחים מורכבים מחיתוכי צורות של סוגי עץ שונים אשר מאפשרים יצירת אריחים ייחודיים ומגוונים. בטרנד זה ניתן לפגוש צבעוניות מודרנית וחזקה המהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב האריח.

ניתן לראות שהשימוש בעץ הגולמי מופיע גם באלמנטים אחרים בעיצוב של הבית שעד היום לא היינו רגילים לפגוש בהם כגון ארונות אמבט, אסלות ואביזרים נוספים בחדר השירותים.

סדרת ETIC של המותג Atlas Concorde

 

3D ART

הטרנד המעניין והמיוחד הזה תופס תאוצה ואנו רואים נחשפים כל יום למוצרים חדשים אשר לוקחים חיפוי באריחי תלת מימד בצורות שונות ומייצרים קירות מפוסלים בעלי מראה דינאמי. אריחים בגדלים סטנדרטים (30X60) מקבלים מראה ייחודי בעזרת הכפלה תלת ממדית של הצורניות. ומעניקים לחלל מראה חדשני, נעים ויוקרתי.
לעיתים מראה התלת מימד נוצר אצל המתבונן ולא פיזית באריח עצמו. ולעיתים האריח עצמו בנוי בצורה תלת מימדית.

סדרת METROPOLITAN של המותג ZYX

 

MIX AND MATCH

עץ, שיש, בטון, בד, משולשים, פסים, משבצות – למה להפריד אם אפשר לחבר? עכשיו הותר הרסן שמאפשר לשחק עם שילובים שונים. טרנדים שהשתכללו, יוצרים אפקט חדש. שילובים "בלתי אפשריים" הופכים למקובלים. הכול מותר, הכול חוקי. הטרנד החדש מאפשר לפרק ולהרכיב מחדש - פלחי שיש עם טרצו, בטון בצורת פישבון, תלת מימד בטקסטורות בד ועוד. אינספור שילובים ואינספור לוקים שונים לכל חלל בבית או במשרד.

סדרת ROOY של המותג FAP