• איתור סניף
  • WhatsApp

נעים להכיר Villeroy&Boch

השילוב בין היכולת לזיהוי מגמות, חדשנות אסתטית ויצירת שיתופי פעולה עם מעצבים ואדריכלים מובילים בעולם, הופך כל חדר רחצה למושלם. איכות, חדשנות ועיצוב ברמה הגבוהה בעולם.
בשנת 1978 הקים פרנסואה בוך חנות קרמיקה קטנה בצרפת, הוא לא העלה על דעתו שיום אחד החנות הקטנה תהפוך למותג בינלאומי ענק המשפיע באופן משמעותי כל כך על ההיסטוריה התרבותית והתעשייתית של אירופה.

'להאמין בבלתי אפשרי', האמונה החזקה שעמדה מאחוריו כל השנים הפכה את החנות הקטנה למותג, Villeroy&Boch. המותג הגרמני הלוהט אחראי למהפכה אמיתית בתחום ההיגיינה העולמית, ממשיך לאתגר את עצמו בכל שנה מחדש ולספק ללקוחותיו מוצרים חדשניים ומעוצבים שלוקחים את תחום העיצוב צעד אחד קדימה.

לאורך השנים, Villeroy&Boch המציאה מחדש את אבזרי השולחן, חדרי הרחצה ואלמנטים רבים נוספים המשפיעים על סגנון החיים של כולנו עד עצם היום הזה. הפריטים המרהיבים ותהליכי הייצור הייחודיים של החברה, השילוב בין היכולת לזיהוי מגמות, חדשנות אסתטית ויצירת שיתופי פעולה עם מעצבים ואדריכלים מובילים בעולם, מהווה בסיס איתן לפיתוחים חדשים ומבטיח שVilleroy&Boch תמשיך לעצב את הדרך שבה אנו חיים, גם בעתיד.


מדויק, איכותי ומלא אפשרויות.

שימוש בחומרים טבעיים וייחודיים.

כחברה המושרשת עמוק בעולמות האדריכלות והאמנות, Villeroy&Boch מייחסת חשיבות עליונה לעיצוב באיכות הגבוהה ביותר, לאסתטיקה מקסימלית ולשימוש בחומרים האיכותיים והטובים ביותר.

קרמיקה, פלדספט, Quaryl, TitanGlaze, קוורץ, חמר, טיטניום דו תחמוצתי וחומרים טבעיים נוספים המקבלים שוב ושוב פרשנויות חדשות ומרתקות. החברה משלבת במוצריה סוגי קרמיקות שונות המתאימות לחדרי הרחצה עם צורות עדינות בעלות גבולות מוגדרים ומדויקים, המספקים יציבות וחוזק ייחודיים.

לחומרים בהם משתמשת החברה ישנם יתרונות רבים וייחודיים כגון: מניעת החלקה, בידוד רעשים, שמירה על חום ועוד יתרונות רבים ואחרים.

בנוסף משתמשת החברה במוצראי אקריליק המאפשרים לארכיטקטים גמישות מדהימה בתכנון ובעיצוב. כיוון שהחומר עוצב במיוחד עבור חדרי רחצה יוקרתיים, מוצרי האקריליק של Villeroy&Boch מוערכים כבר שנים בשל העמידות והאיכות הגבוהות שלהם, בשל היכולת להתאים למגוון רחב של מוצרים, בשל הנראות המושלמת ובשל הפונקציונליות המשובחת. ההפקה של חומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר והשימוש בתהליכי ייצור מתקדמים ובבדיקות חדשניות, מביאים לעולם כבר שנים את המוצרים הנחשקים ובעלי המהימנות הגבוהה ביותר בענף.

כל אחד מהחומרים בהם משתמשת החברה נבחר בקפידה תוך מתן תשומת לב רבה להגנה על הסביבה ובהתאם לזאת, כל התהליכים מבוקרים ומקושרים ברמה הבינלאומית, על ידי יחידת ניהול סביבתי מרכזית, המחזיקה בחזון לפיתוח תהליכים ופתרונות פיתוח חדשניים, להפיכת השימוש באנרגיה ובחומרי הגלם ליעילות יותר, הפחתת פליטת מזהמים והארכת חיי המוצרים – הרבה מעבר למקובל בחוקים וברגולציות.


עולם שלם של כלים סניטריים

אקסקלוסיבי ובינלאומי

עם הזמן, הפכה Villeroy&Boch למותג בינלאומי אקסקלוסיבי ומשגשג וצברה ידע וניסיון קריטיים ביצור כלים סניטריים ופריטי קרמיקה הנחשבים כראשונים במעלה החברה הוגה קונספטים ומייצרת סדרות של מוצרים מסוגננים המשפרים לבלי הכר את חייהם של מיליוני משתמשים. אותם מוצרים, לא רק מעניקים למשתמשי הקצה השראה אסתטית ועיצובית, אלא גם פותחים את עולמות עיצוב הפנים לאופקים של אפשרויות ההופכות כל חדר רחצה לסביבת חיים תרבותית המהווה מרחב אישי מטופח ומסוגנן.

המחויבות למטרה, היא זו שמדרבנת את אנשי החברה לפתח מוצרים חדשניים הידועים באיכותם הגבוהה המשלבת אסתטיקה יחד עם תחכום פונקציונאלי חסר פשרות ועמידות מושלמת לאורך זמן. השימוש בטכנולוגיה מתקדמת, הפיתוח של חומרים חדשניים, ההקפדה על עיצוב נכון ותשומת הלב המוקדשת לפן הוויזואלי הם אלה שהופכים אותה לחברה מובילה שניתן לבטוח בה ובתוצריה כמו גם לסמוך על מוצריה הנצחיים.

ViClean

רעננות טבעית בחדר האמבטיה

להפוך את ההיגיינה היומיומית לתענוג לגוף ולנפש כאחד וליהנות מתחושה נעימה ורעננה ורעננה במקלחת בעזרת שירותים מקלחת ViClean של Villeroy & Boch.

ViClean מספקת פעולת ניקוי נוחה עם סילון מים עדין וחם והגייני מאוד.

ל- Villeroy & Boch יש את השירותים המקלחתיים המתאימים לך ולצרכים שלך בעזרת עיצוב משובח, חומרים מובחרים ופונקציונליות מושלמת, ViClean מאפשר לכם ליהנות מהרגשה נקייה ורעננה.


למעלה מ270 שנה

עם עתיד מבטיח וזוהר

אחד הסודות הגדולים ביותר של חברת Villeroy&Boch הוא ההבנה כיצד לאמץ את החדשנות של התקופה וליצור דברים חדשניים אך יחד עם זאת לשמור על הזהות המובהקת שלה כחברה אותנטית וייחודית.

מעל ל270 שנה בהם מצליחה Villeroy&Boch לצבור מוניטין, לייצר מוצרים עטורי פרסים ולאסוף אליה עוד ועוד אוהדים ברחבי העולם. החברה מספקת ללקוחותיה תמיכה והדרכה לצד פתרונות חדשניים, איכותיים ומעוצבים ברמה הגבוהה ביותר. הנוכחות של המותג בעולם העיצוב מעידה על חברה איתנה ומלאת בטחון שככל הנראה לא תפסיק להפתיע.