• איתור סניף
  • WhatsApp

חידושים טכנולוגיים בעולם המים

נגב גאה להביא את החידושים הטכנולוגיים של עולם המים הישר מתערוכת ISH 2019 שנערכה בגרמניה.
הכתבה סוקרת את החידושים האחרונים בתחום ומציגה את ההתפתחות הגדולה שנעשתה בשנתיים האחרונות בעולם המים.


חדר הרחצה הוא אולי לא החלל הגדול ביותר בבית, אבל כאשר מעצבים ומשפצים אותו מחדש מגלים כי דווקא חדר זה הוא מהיקרים ביותר לשיפוץ

שיפוץ חדרי הרחצה נעשה בשלבים; השלב הראשון הוא כאשר נכנסים לבית ואז נעשות התאמות לחדר רחצה שמתאים להורים (מקלחון, ארונות, כיורים וברזים מעוצבים וכד') והתאמות לחדר הרחצה של הילדים (אמבטיה, ארונות נמוכים, כיורים שקועים, ברזים מתאימים וכד'). השלב השני הוא כאשר בני הבית מתבגרים ואז חדר הרחצה של הילדים משנה את פניו לחלוטין בעוד שבחדר הרחצה של ההורים נעשות התאמות לטובת הגילאים המתקדמים.

שיפוץ חדר הרחצה אינו כולל רק אריחי חיפוי וריצוף, ארונות, כיורים, אסלות, תאורה וחימום, אלא ובעיקר תכנון נכון של מערכות המים, כולל הברזים, היציאות (אינטרפוצים) ומערכות הניקוז שחשוב לתת עליהם את הדגש.

אחת לשנתיים מתקיימת בגרמניה תערוכת ISH, התערוכה המובילה בנושאי תכנון בר קיימא של מים ואנרגיה בבתים ובבניינים. כלל החברות המובילות בתחום העיצוב והתכנון מציגות את מוצריהן בתערוכת ISH פרנקפורט גרמניה , בה מוגדרים הסטנדרטים החדשים בעיצוב חדרי הרחצה - הן מבחינת עיצוב הכלים סניטריים והן מבחינת שימוש באנרגיות מתחדשות ותכנון פתרונות לבתים חכמים.

הברזים הטכנולוגיים של Grohe

חברת Grohe, המובילה בעולם באיכות, טכנולוגיה וחדשנות עיצובית למוצרי מים לאמבט ולמטבח, הציגה לראווה בתערוכת ISH 2019 את סדרת הברזים החדשה עליה עמלו מעצבי ומהנדסי החברה בשנתיים האחרונות. Grohe השתמשה לראשונה בהדפסה בתלת מימד לייצור הברזים מאבקת אלומיניום. הטכנולוגיה מאפשרת לוותר על צינור מים הפנימי ולהשתמש במבנה הברז להזרמת המים ישירות. כך השיגה Grohe סדרת ברזים דקיקה במיוחד. אנו ממליצים להמתין בסבלנות עד שברזים אלו יהיו שווים לכל כיס, וזאת בהתחשב בעלותם הגבוהה (12,000 יורו לברז).

בנוסף הציגה בתערוכה חברת Grohe פיתוח טכנולוגי נוסף של חיישן שמורכב על צנרת המים הראשית, אשר אחראי לסגירת הברז הראשי בעת דליפת מים באופן אוטומטי, תוך שהוא מתריע בפנינו על הדליפה - ישירות לסלולר. צנרת היא תמיד נושא רגיש בכל בית. לכן, החיישן החדש, שעלותו נעמדת בכ-800 יורו, יכול למנוע נזק גדול בהרבה...
חיישן Grohe Sense

אפליקציית Grohe Sense
בינתיים, תוכלו להיכנס אל אתר נגב ואל סניפי נגב כדי להתרשם מהברזים החדשניים והמקוריים של Grohe, העומדים בסטנדרטים חסרי פשרות, פרופורציות מדויקות ותשומת הלב לפרטים פונקציונאליים ושלמות אסתטית.

עם Villeroy & Boch, הילדים ירצו להיכנס לאמבטיה

חברה נוספת שבחרה להציג את חדשנותה בתערוכת ISH 2019 היא חברת Villeroy & Boch שהוקמה עוד בשנת 1748. מסורת אירופית בשילוב רוח החדשנות הפכו את החברה לאוטוריטה עיצובית ההופכת כל חדר רחצה לסביבת חיים תרבותית מסוגננת ומותאמת אישית.

Villeroy & Boch הציגה בתערוכה קו צבעוני ושמח במיוחד, המיועד לחדרי רחצה לילדים בהם כללי הגוון הלבן המסורתי נוטים להישבר ואילו הצבעוניות באה לידי ביטוי.
אמבטיה של Villeroy & Boch
 
בנוסף, הציגה החברה פתרונות ישימים לילדים או לאנשים עם מוגבלויות, כגון ארון אמבט המשולב עם כיור פנימי אשר מדורג בגובהו באופן שמייתר מתקני עזר או טיפוס.

חידוש נוסף אותו הציגה Villeroy & Boch היא סדרת מוצרי "לו ולה" אשר טרם נכנסה אל שלב השיווק. הסדרה משלבת שלל גוונים וצבעים במוצרי הסדרה ומאפשרת Mix & Match בין מגוון המוצרים, כאשר השוני העיצובי נמצא בקווים המעוגלים במוצרים המיודעים "לה" ובקווים הישרים במוצרים המיועדים "לו".

אם שילוב של חומרים חדשניים, הקפדה על עיצוב ותשומת הלב לפן הוויזואלי מדברים אליכם לקראת השיפוץ, אנו מזמינים אתכם לבדוק את מוצרי Villeroy & Boch באתר ובחנויות נגב. לקביעת פגישה ללא המתנה בסניף הקרוב לביתכם לחצו כאן.
 Villeroy & Boch ארון אמבטיה