VILLEROY & BOCH - וילרוי אנד בוש

  • איתור סניף
  • WhatsApp
Villeroy & Boch

מסורת המשולבת בחדשנות

טכנולוגיה מתקדמת, חומרים חדשניים ועיצוב נכון הופכים את מוצרי Villeroy & Boch לנצחיים

כחברה גרמנית משפחתית, שהוקמה בשנת 1784 וששורשיה נעוצים עמוק בתרבות האירופאית, יודעת Villeroy&Boch לנצל היטב את יתרונות המסורת ובו בזמן להיחשב כחברה חזקה ובועטת, להיות עם היד על הדופק, לצעוד קדימה ולתפוס יתרון על פני המתחרים.

עם הזמן, הפכה וילרוי אנד בוש למותג בינלאומי אקסקלוסיבי משגשג וצברה ידע וניסיון קריטיים בייצור כלים סניטריים ופריטי קרמיקה הנחשבים כראשונים במעלה.

החברה מפתחת מוצרים חדשניים הידועים באיכותם הגבוהה המשלבת אסתטיקה יחד עם תחכום פונקציונאלי חסר פשרות ועמידות מושלמת לאורך זמן. השימוש בטכנולוגיה מתקדמת, הפיתוח של חומרים חדשניים, ההקפדה על עיצוב נכון ותשומת הלב המוקדשת לפן הוויזואלי הם אלה שהופכים אותה לחברה מובילה שניתן לסמוך על מוצריה הנצחיים.

אותנטיות מול חדשנות

לאורך השנים מצליחה Villeroy&Boch לצבור מוניטין, לייצר מוצרים עטורי פרסים ולאסוף אליה עוד ועוד אוהדים ברחבי העולם. אותנטיות, מומחיות, חדשנות והיענות מתמדת לצורכי השווקים הבינלאומיים הן התכונות המאפשרות למותג להציג נוכחות מאסיבית ב- 125 מדינות על פני חמש יבשות. 14 אתרי ייצור, אלפי אולמות תצוגה ולמעלה מ- 7,500 מועסקים ברחבי העולם, מעידים על חברה איתנה ומלאת בטחון שלא תפסיק להפתיע.

מומחים בפרטים. גם הקטנים וגם הגדולים.

קרמיקה. חמר, חרסית, פלדספט, קוורץ - מאז ומתמיד, הקרמיקה היוותה אלמנט משמעותי בסיפור של וילרוי אנד בוש. החומר קיבל פרשנויות חדשות שוב ושוב ופותח בעקביות על ידי החברה: עם מחלקת האמנות; עם מתודות ייצור עדכניות ועם תשומת לב בלתי מתפשרת לפרטים. בכל שנה, החברה מייצרת מוצרי קרמיקה חדשים וייחודיים בסטנדרטים של איכות ועמידות שאין שניה להן. רק דבר אחד נותר ללא שינוי: המרדף המתמיד אחר מוצרים טבעיים שלא מפסיק להדהים.

TitanCeram. חומרים קראמיים למבנים מדויקים - חזק יותר, איכותי יותר ומיוצר בשלמות. Villeroy&Boch מחברת חומרי גלם טבעיים כגון פלדספט, קוורץ, חמר וטיטניום דו תחמוצתי, על מנת ליצור חומר חזק במיוחד המכיל את התכונות הטובות ביותר של קרמיקה: TitanCeram. פתרון אידאלי לחדרי רחצה מיוחדים.

Quaryl מבית Villeroy&Boch הוא חומר ייחודי, חזק ויציב במיוחד, המאפשר עיצובים מדויקים. התרכובת האקסקלוסיבית מכילה 60% קוורץ ואקריליק באיכות סניטרית גבוהה הניתנת ליציקה מדויקת ומאפשרת יצירת מוצרים עדינים בעלי מימדים יציבים עם גבולות מדויקים ורדיוס הדוק להתאמה מושלמת.

Acrylic - מוצרי האקריליק של וילרוי בוש מאפשרים לאדריכלים גמישות מדהימה בתכנון ובעיצוב. כיוון שהחומר עוצב במיוחד עבור חדרי רחצה יוקרתיים, מוצרי האקריליק של Villeroy&Boch מוערכים כבר שנים בשל העמידות והאיכות הגבוהות שלהם, בשל היכולת להתאים למגוון רחב של מוצרים, בשל הנראות המושלמת ובשל הפונקציונליות המשובחת.

TitanGlaze - מט. יפהפה. עוצמתי. הודות לתחמוצת (אוקסיד) אלומיניום טהורה ונקייה במיוחד, TitanGlaze מספק לקרמיקה גימור באיכות גבוהה, העמיד נגד שריטות ופגיעות באופן חסר תקדים. הודות לכך, המוצרים שומרים על מראה חדש לחלוטין, אפילו לאחר שנים רבות של שימוש אינטנסיבי.

החברה הגרמנית שציינה לא מכבר 270 שנה, מתחייבת מאז הקמתה לספק חדשנות, איכות ועיצוב ברמה הגבוהה ביותר. אחד הסודות הגדולים של וילרוי בוש הוא ההבנה כיצד להתקדם עם התקופה ועם זאת לשמור על הזהות.


מוצרי החברה משווקים בבלעדיות בסניפי נגב, מחיפה ועד אילת.

מוצרי המותג VILLEROY & BOCH