• איתור סניף
  • WhatsApp
ABK

במפעל המותג האיטלקי ABK הממוקם בלב אזור אמיליה באיטליה, מייצרים אריחי קרמיקה ופורצלן לרצפה ולקיר, ומשטחים גדולים לשימוש בעיצוב פנים וחוץ הבית.

אריחי ABK מהווים לוח השראה של צבעים, גדלים, משטחים, גימורים וקישוטים המרחיבים מאוד את הפוטנציאל האסתטי של קרמיקה ופורצלן לכל שימוש וצורך.

כל הסדרות המעוצבות בקפידה של האריחים מציעות פתרונות ייחודיים ומאפשרות שילוב אינסופי בין אריחים צבעוניים, ובחלקן האריחים יוצרים בריצוף המשכיות גרפית מרהיבה.

לחדש, להתחדש ולהיות קשובים לשינויים בשוק

ב - ABK ממציאים את עצמם כל פעם מחדש ומצליחים לעמוד בכל דרישות העיצוב באמצעות שיתוף פעולה מתמשך עם מעצבים ואדריכלים בעלי שם.
בין הסדרות המוצגות בלעדית בקבוצת נגב ניתן למצוא - סדרת Crossroad המציגה עיצוב מינימליסטי ומשטח אפקט תלת מימד ייחודי. קולקציית העץ בסדרה מדמה את המראה הטבעי של העץ. ישנה קולקציית במראה בטון הקיימת בקשת גוונים רחבה מאוד מהמקובל. קולקציית לבנים ("בריק"), מדמה גימור תלת מימד לאריח, זאת למרות שבפועל הוא חלק. הסדרה מגיעה במגוון רחב של צבעים וגדלים.

סדרת PLAY המציגה אריחים מצוירים צבעוניים שהופכים כל חלל לחגיגת סטייל משמחת – אריחי טראצו, אריחים במראה "משומש" USED ואריחים בשילוב מראה בטון או אבן.

מותג ABK מאוד מוכר בענף הקרמיקה באיטליה, ובזכות טכנולוגיות ייצור מתקדמות, התואמות את המצוינות של הסגנון האיטלקי המפורסם בעולם - החברה מורשית להשתמש בסימן רשמי "קרמיקה של איטליה", המייצג את ענף הקרמיקה האיטלקי ברחבי העולם ומבטיח מקום מוצא וייצור, שקיפות
מסחרית ותשומת לב לבחירות הצרכנים.

ניתן להתרשם מהסדרות הבלעדיות של ABK בסניפי נגב, מחיפה ועד אילת.

מוצרי המותג ABK