אייקון נגב

פגישת ייעוץ חינם בסניף הקרוב

גילויים חדשים

שילוב מוצלח
בין עבר להווה

להט לייצוג העיצוב האיטלקי
בתיבול עיצוב צעיר ובולט יוצרים
פסלים אומנותיים על-פי Webert

מנהלי חברת Webert האיטלקית, מעידים על עצמם שתשוקה לעשייה, לגילויים חדשים, לחידושים ולהישגים, היא הדבר הראשון המניע אותם ואת פעילותם מזה כחמישים שנה. ההיסטוריה של החברה סובבת מאז ומתמיד סביב הלהט והתאווה לייצג בגאון את הקונספט, העיצוב והייצור האיטלקיים. וכך מבחינתם, איכות, חדשנות ועיצוב הם אלו שעומדים בבסיסו של אבזור חדר הרחצה בברזים משובחים.

 

אלגנטיות בועטת

החברה פועלת כל העת ליצירתן של קולקציות המשלבות בין קווים קלאסיים ואלגנטיים לבין כאלה המייצגות עיצוב צעיר, מודרני וחדשני. הקולקציות נועדו לכבד את משתמשי הקצה הדורשים עיצוב מלוטש ומעודן, מהימנות, אמינות וכמובן פונקציונאליות.

האומנות העכשווית, המשלבת בין עבר והווה והמעסיקה את מוחם של מעצבי החברה, הפכה אותם לנושאי הבשורה בעולם הברזים לחדרי רחצה. המחויבות לעיצוב האיטלקי המסורתי בשילוב עיצוב צעיר ובועט, האסתטיקה הבלתי מתפשרת של המוצרים, הקולקציות המגוונות, הארגונומיה של הברזים ותשומת הלב לפרטים הקטנים, מבטיחים יחד מוצרים המדמים פסלים אמנותיים העשויים לעטר בקלות כל חדר רחצה באשר הוא. הדגש על נוחות וסגנון, כמו גם השימוש המתמיד במיטב הטכנולוגיות המתקדמות, מבטיחים פתרונות איכותיים ברמה הגבוהה ביותר.

 

כבוד לסביבה

כל הברזים המיוצרים בחברה עומדים בסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר הודות למחקר המתמיד ולבחירה הדקדקנית בחומרי גלם משובחים. כחברה המקדישה מאמצים לשמירה על איכות הסביבה, היא מקפידה להימנע משימוש בחומרים מזהמים ולאמץ טכנולוגיות חדישות המבוססות על חיסכון במים ואנרגיה בהליך הייצור. בנוסף, השכילה החברה לפתח ולהתקין מנגנונים מיוחדים לברזים המאפשרים שימוש יעיל באנרגיה ומשאבים על ידי כך שהם מאפשרים ללקוח להתאים במדויק את חוזק הזרם ומידת הטמפרטורה שלו.

 

בחברת Webert ההתחשבות בסביבה היא חלק בלתי נפרד מעיצוב וייצור קולקציות קלאסיות ומודרניות שעשויות להשתלב נהדר בכל חדר רחצה באשר הוא.

הצצה למוצרי Webert

 • Webert

  Webert

  ברז למקלחת דגם Opera Moderna

 • Webert

  Webert

  מערכת ברזים למקלחת דגם Do Re Mi

 • Webert

  Webert

  ראש מקלחת דגם Azeta

 • Webert

  Webert

  ברז לכיור מסדרת Aria