אייקון נגב

פגישת ייעוץ חינם בסניף הקרוב

ברזים שחושבים מחוץ לקופסא

ברזים שחושבים
מחוץ לקופסא

קולקציות חדשות ומפתיעות
שואבות השראה מהמסורת לצד חדשנות
מאפיינות את Treemme

חברת Treemme הממוקמת בחבל טוסקנה שבאיטליה, תשלים בקרוב ארבעים שנה של עיצוב, ייצור והפצת ברזים ואביזרים לחדר הרחצה. החברה, שהחלה דרכה כסדנה המתמחה בייצור ברזים, התפתחה מהר מאוד הודות לרמת ארגון יוצאת דופן, שימת לב מדוקדקת וקפדנית לאיכות המוצרים ולתגובתם המהירה והאוהדת של משתמשים מרוצים. תכונות אלו הן שגרמו לה לנסוק לגבהים של הצלחה ושגשוג ולזכות בתדמית בלתי מעורערת של מובילה בתחומה.

 

קולקציות מפתיעות

כבר בראשית שנות השמונים הפתיעה Treemme את מתחרותיה כשהשיקה קו מוצרים צבעוניים הודות לשיתוף הפעולה המוצלח עם הסטודיו האיטלקי לעיצוב Calonaci&Gazzei. במהלך הזמן, חברו לחברה בתי סטודיו נוספים שאותגרו לחשוב מחוץ לקופסא ולעצב ברזים בצלליות שטרם נראו קודם לכן. לקראת סוף העשור, משצברו ידע וניסיון וכששמם הפך ידוע למרחוק, הפך המותג לבינלאומי והחל להיות מוכר ומופץ ברחבי העולם.

עם הזמן, הפכה החברה לשם דבר בהיבטים של יצירה מתמדת של קולקציות חדשות ומפתיעות. אלה, מעוצבות בשלל סגנונות ובהן כאלה השואבות השראה מהמסורת לצד כאלה בעלות קווים חדשניים ואף עתידניים. מחד, ניתן לראות בקולקציות את החום, הנחמה והרגש שבמסורת המאפיינים את המוצרים המעוצבים בסגנון הקלאסי הנכון תמיד ומאידך, ישנו העיצוב המתוחכם המדגיש מאפיינים והישגים טכנולוגיים המרכיבים את המוצר.

בשנים האחרונות, מתמקדת החברה ומשקיעה מאמצים בלתי נלאים ביצירה והפקה של עיצובים ההולכים ומתמקדים בחדשנות כמו גם בהתאמה אישית לצרכיו וטעמו של הצרכן. בזכות כך, זוכה החברה לקטוף את פירות ההצלחה על מאמציה והיא זוכה שוב ושוב במיטב פרסי העיצוב היוקרתיים בתחום ובהם פרס 'מחוגת הזהב' ופרס 'רד דוט'.

 

חברת Treemme המצליחה לקרוא ולזהות את צורכי השוק באפן מדויק, מציעה ללקוחותיה מגוון סגנונות בהם יכול כל אחד למצוא את הפריט המדויק להשלמת חדר רחצה מושלם.

הצצה למוצרי Treemme

 • Treemme

  Treemme

  ברז קיר מסדרת Cut

 • Treemme

  Treemme

  ברז שחור לכיור מסדרת Time

 • Treemme

  Treemme

  ברז לכיור מסדרת Cut

 • Treemme

  Treemme

  ברז לכיור מסדרת Philo