phone

חדר רחצה

הטיפים של מומחי נגב לעיצוב חדר הרחצה:

 1. בחרו בגוונים בהירים

  צבעוניות בהירה משרה תחושה של ניקיון ורוגע בחלל ומעניקה לנו אשליה של גודל.

  צרו שילוב הרמוני וזורם בין הריצוף לחיפויי הקיר, ואל דאגה, זה לא חייב להיות משעמם - הפרטים הקטנים יכניסו לחדר את הצבע והטאץ' האישי שלכם - מתלה למגבות, סבונייה, חלוקים מפנקים ואפילו תמונות

 2. השקיעו בתשתית, דאגו לאינסטלציה טובה ומתאימה

  קודם כל תשאלו את עצמכם: מה הצרכים שלכם?

  התאימו את הכלים הסניטריים והברזים לשגרת המקלחת של כל בני המשפחה. יש כמה ילדים שצריכים להתארגן בבוקר יחד? השקיעו בכיור כפול.

 3. Go Green

  שלבו בחדר האמבטיה חומרים טבעיים, שיכניסו לחדר קצת טבע, נועם וחמימות, כמו: במבוק, עץ ראטן, וכמובן עציצים.

  והערך המוסף - רבים מהם גם אקולוגיים!

 4. באמבטיה, בטיחות מעל הכל

  עם כל הכבוד לטרנדים, עיצוב ויופי, העדיפו אריחי רצפה בעלי חספוס קל כדי למנוע החלקה

 5. השקיעו בעתיד

  הקפידו לבחור בחיפויי קיר העשויים מחומרים העמידים בפני רטיבות.

  כן, תמיד קיים הפיתוי להשאיר קירות חשופים, יש שיגידו שזה יותר נקי ויפה, ויש שיעשו חישוב כלכלי פשוט... אבל אתם בוודאי מכירים את האמרה "לקנות בזול זה יקר". אז זה בדיוק המקרה!

 6. השקיעו בקטנה

  ואם בתקציב עסקינן, הנה עסקה משתלמת!

  דווקא בשטח קטן כמו חדר הרחצה אפשר להשקיע באריחים. לעיתים רבות אריחים שהיו יקרים מידי לחלל בסדר גודל של מטבח או סלון – יכולים להתאים לנו תקציבית בחדר הקטן והחמוד הזה. כמה מעודד, נכון?

   

צ'ק ליסט חדר רחצה

וכדי שתצאו למסע הקניות כשאתם באמת מוכנים, הכנו לכם צ'ק ליסט עם כל המוצרים לעיצוב חדר הרחצה המושלם.

להורדה >

כמה מוצרים שיעזרו לכם לעצב חדר רחצה בסטייל

כמה מוצרים שיעזרו לכם לעצב חדר רחצה בסטייל

מושגים שכדאי להכיר לפני שאתם משפצים את חדר הרחצה:

 1. אינטרפוץ

  מקור השם הוא בגרמנית והוא מתאר מנגנון של ברז שמותקן בתוך הקיר ויש לו ידית אחת ששולטת גם על המים החמים וגם על המים הקרים.

  ברז אינטרפוץ מורכב משלושה חלקים (ידית, צנרת והמנגנון שמחבר ביניהם) ומגיע בשתי צורות:
  אינטרפוץ 3 דרך - מערכת קיר למקלחת בעלת יציאה אחת הכוללת: גוף פנימי + פלטה חיצונית וראש קבוע או מוט קומפלט + נקודת מים או פיית מילוי לאמבטיה.

  אינטרפוץ 4 דרך - מערכת קיר למקלחת בעלת שתי יציאות הכוללת: גוף פנימי + פלטה חיצונית (עם מפלג) וראש קבוע + פיית מילוי בלבד או ראש קבוע + פיית מילוי + מוט קומפלט.

 2. גוף פנימי

  מערכת להתקנה מוקדמת בתוך הקיר מתחת לטיח. הגוף מגיע בשני אופנים עם שתי כניסות ויציאה אחת (3 דרך) או שתי כניסות ושתי יציאות (4 דרך), נמכר בנפרד ממכלול האינטרפוץ בשלב הראשון של הבניה/ השיפוץ. זהו אחד הדברים הראשונים שמתקינים בבית (עוד לפני האריחים).

 3. סיפון

  אביזר אינסטלציה המנקז את המים מהכיור ומונע מעבר של לכלוך ומשקעים למערכת הביוב. הוא מסייע להימנע מסתימות ואף מונע הפצת ריחות רעים. המבנה של הסיפון מזכיר את האות S (לעתים נקרא גם ברך) וכולל כוס לאיסוף המשקעים והפסולת.

 4. אגנית

  פרט בעל חשיבות מעשית ועיצובית בחדרי הרחצה - אגנית למקלחת מונעת החלקה, מונעת נזילות ועוזרת לשמור על הסדר והניקיון של חדר הרחצה.

 5. תעלת ניקוז

  פתרון עיצובי יוקרתי יותר לניקוז במקלחות, אך מלבד היתרון העיצובי מדובר גם בשדרוג פונקציונלי ליכולת הניקוז של המקלחת שלכם. כיום ישנו מבחר של דגמים, שמשתנים באורך ובחומרים שמהם מורכבת תעלת הניקוז. זהו גם פתרון טוב כשיש אריחים גדולים, שלא ניתן לבצע בהם חיתוכים.

 6. אביק (דריכה)

  מתקן זה מחליף את פקק הגומי לאמבטיה שדורות רבים של ישראלים גדל עליו. מדובר במנגנון נסתר שסוגר ופותח פקק נירוסטה בעזרת לחיצה.

 7. אביק דריכה + פיית מילוי

  מחסום הורקה לאמבטיה/ ג'קוזי שבעזרתו אנו סוגרים את פתח הניקוז של האמבטיה. את פיית המילוי מחברים לאינטרפוץ, כך שכאשר פותחים את האינטרפוץ המים ממלאים את האמבטיה מהפתח המצוי על דופן האמבטיה. יש לכך ערך כפול: מראה נקי יותר וגם - הגנה על הילדים, בכך שהחלקים אינם חשופים.

 8. אנטי-סליפ

  אריח שעומד ברמה מסוימת נגד החלקה. נמדד ב-R או ABC, כאשר R10 – מיועד לחדרי רחצה, מלבד פינת המקלחת, מרפסות בבתי מגורים ומסדרונות בבתי-ספר.

תאם פגישה עם מומחה

הרשמו כדי להתעדכן

במבצעי החודש

מספר ההטבות מוגבל וההשתתפות מותנית באישור המשתמש בכפוף בתקנון