צור קשר

משהו חדש קורה בנגב

משפצים את הבית? לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות לחצו

מפעל נגב

המפעל מייצר אריחים באמצעות הדפסה דיגיטלית - חוד החנית הטכנולוגית של התעשייה, המהווה מהפכה של ממש ברמת העיצוב והגימור של המוצרים. ההדפסה הדיגיטלית מאפשרת גמישות עיצובית מקסימלית ודיוק מרבי, תוך יצירת אינספור דוגמאות בגדלים שונים, החל מ- 33*33 ס"מ ועד 120*120 ס"מ, המתאימות למגוון רחב של בתים.

אריחי NOVO הם אריחי גרניט פורצלן המיוצרים במפעל נגב בטכנולוגיה דיגיטלית מתקדמת המאפשרת ייצור אריחים בטקסטורות, גדלים, גוונים ועיצובים שונים, כאלה המדמים שיש, אבן, בטון מוחלק, פרקט, עץ, פסיפס, מאובנים ועוד.

צוות המעצבים והטכנולוגים של נגב, חיים, פועלים ויוצרים בישראל. חשיפתם והיכרותם עם הטרנדים העדכניים ביותר בעולם העיצוב, לצד היכרותם העמוקה עם הבית הישראלי, מאפשרים להם ליצור אריחים וקולקציות המשלבים מגמות עיצוב בינלאומיות בהתאמה מושלמת לטעם ולצרכים של הבתים בארצנו.

התוצאה היא קולקציה מרשימה המאפשרת לדייק את הבחירות העיצוביות ולייצר באמצעותן עולם תוכן וסיפור מעוצב, ייחודי לכל בית ישראלי.

אולמות התצוגה של נגב, הם אולמות רחבי ידיים המציגים את קולקציות NOVO המרהיבות ומאפשרים בחירה מבין מגוון רחב ועשיר של גדלים, גוון, מרקם וסגנון.

 איגרת איכות הסביבה

לפניות בנושא איכות הסביבה: nellyo-y@negev-new.co.il

 

 

לקוחות יקרים, 

 

ודאי נחשפתם בימים האחרונים לידיעה כי מפעל נגב בדרום נסגר.

חשוב לציין כי פעילות הייצור המקומי במפעל, שהייתה הפסדית, היוותה 15% בלבד מכלל פעילות קבוצת נגב הנשענת על ייבוא.

מהלך זה יאפשר לנו להמשיך ולהציע לכם את האריחים היוקרתיים, האיכותיים והחדשניים ביותר ממיטב המותגים הבינלאומיים, לצד עלויות נוחות בהרבה.

כמו תמיד - אנו ערוכים לספק את כל ההזמנות הקיימות והעתידיות.

 

אתם מוזמנים להתרשם מהמגוון שלנו בתשעת סניפי הרשת הפרוסים ברחבי הארץ. אנו מחכים לכם עם מוצרים איכותיים לצד שירות חסר פשרות.