צור קשר

משהו חדש קורה בנגב

משפצים את הבית? לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות לחצו

אודות נגב

קבוצת נגב יצאה לדרך חדשה באפריל 2017 עם רכישתה על ידי קרן ויולה קרדיט יחד עם קבוצה בראשותו של איש העסקים יריב לרנר, שמונה ליו"ר נגב. לתפקיד מנכ"ל קבוצת נגב מונה אורי גלבוע, שהגיע לקבוצה עם נסיון ניהולי ותפעולי עשיר. קרן ויולה קרדיט משמשת כזרוע המימון של קבוצת ויולה והיא החברה המובילה בארץ בתחום ההשקעות הפרטיות ומנהלת כ -2.5 מיליארד דולר.

קבוצת נגב מובילה את שוק עיצוב הבית בישראל תוך שימוש חכם ומושכל בעוגנים של החברה - הון אנושי, מערך מכירות ארצי, מותגים מובילים ומפעל ייצור בירוחם המהווה מופת לתעשייה הישראלית.

נגב הוקמה בשנת 1969. כיום, החברה מונה כ- 800 עובדים והיא בעלת פריסת חנויות קונספט ארצית מחיפה ועד אילת, בהן ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של מוצרים לעיצוב ושיפוץ הבית הפונים לטעמים והעדפות שונים.

בשנת 2000 הובילה החברה את מהפכת גרניט הפורצלן בישראל והשיקה את מותג NOVO, קולקציה רחבה של אריחי גרניט פורצלן איכותיים ואופנתיים, המיועדים לשימוש פנים וחוץ ומיוצרים במפעל החברה בירוחם, שהינו הגדול והמתקדם במזרח התיכון. מפעל נגב הינו מפעל אקולוגי הממחזר 100% מחומרי הגלם שלו. כיום נגב היא החברה היחידה בארץ שמייצרת אריחים כחול לבן.

בכל שנותיה הייתה נגב מקום עלייה לרגל לקבלנים, לאדריכלים, למעצבי פנים ולקהל הרחב. השירות, המקצועיות ותמהיל גדול של מוצרים איכותיים, ייחודיים ואופנתיים לעיצוב הבית, הפכו את נגב לחברה המובילה בישראל למתן פתרונות עיצוביים כוללים לבנייה ולשיפוץ הבית.